Guler A. – HPV vírus a endometrióza

Mám 40 rokov, už roky bojujem s bolesťami chrbta, behám po doktoroch (maratón). Po niekoľkých MRI stále žiadna vidina nejakej diagnózy, skúšala som fyzioterapiu s gymnastikou a osteopatiu, chiropraktikov, nič z toho nepomohlo. Moja terapeutka, u ktorej som absolvovala osteopatiu, mala podozrenie, že mám zrasty, ktoré možno najlepšie odstrániť/vyriešiť laparoskopiou. V auguste 2019 ma poslali do nemocnice s podozrením na endometriózu, ktorá sa tiež na 100% potvrdila.

Bohužiaľ jednorazová laparoskopia nestačí, pretože zrasty sa môžu stále vracať, a navyše s horšími následkami. Oveľa horší pre mňa ale bol HPV vírus, ktorý mi potvrdili na preventívnej prehliadke. Tento vírus môže pravdepodobne zapríčiniť rakovinu krčka maternice …

Kvôli svojim obavám som začala hľadať na internete informácie o HPV víruse a narazila som na Penoxal. Jeho vysoká cena ma spočiatku celkom vydesila, ale čo už. Kvôli vlastnému zdraviu človek vyskúša všeličo. Potom, čo som Penoxal užívala štyri týždne, 2×2 kapsuly denne, som si postupne všimla, že bolesti chrbta výrazne ustúpili. 

Prebudiť sa ráno bez bolesti je jeden z najkrajších pocitov. O pol roka neskôr som absolvovala znovu test na HPV vírus… a hľa, nikde nič. Som viac ako spokojná a rozhodne by som Penoxal odporučila každej žene. Okrem toho som si všimla, že sa tiež značne zlepšili moje črevné ťažkosti. Budem tento liek užívať každý druhý mesiac, veľakrát ďakujem za jeho vyvinutie!!!!  

S priateľskými pozdravmi 

Güler 

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Napísaný príbeh je pravdivý a napísala ho pani Guler. Chceli by ste sa tiež podeliť o svoj príbeh? Pomôže ostatným pri rozhodovaní a my vás za to radi odmeníme.

Aké má Penoxal využitie pri gynekologických problémoch?

Prípravok Penoxal podporuje jednoduchšie a rýchlejšie vyliečenie tým, že posilňuje imunitu, čím znižuje riziko vzniku ochorenia, upravuje nerovnováhu vnútorného prostredia a harmonizuje činnosť reprodukčných orgánov. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gynekologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart