Denisa Holomková - HPV vírus

K užívaniu Penoxalu som sa dostala vlastne úplne náhodou, keď mi pri bežnej prehliadke na gynekológii zistili ťažké zmeny na krčku maternice spôsobené vírusom HPV.

Asi pol roka pred prehliadkou som mala problémy s menštruáciou, s váhou, nespavosťou a zažívaním. Všetko som to pripisovala stresu a nadmernej práci. Po výsledkoch u mojej pani doktorky z gynekológie mi bolo odporučené zvoľniť nielen v živote a v práci, ale predovšetkým nech vyskúšam Penoxal. Na internete som si našla potrebné informácie. Najviac ma asi zaujalo to, že je v podstate na prírodnej báze, bez chémie. A tak som aj napriek vyššej cene zakúpila prvé balenie. Dúfala som, že výsledky cytológie budú lepšie. Naopak som vôbec nepredpokladala, že sa výsledky dostavia tak rýchlo. Počas prvého týždňa sa mi upravilo zažívanie, dokonca mi prestali aj problémy so zápchou. Zrazu som zase dobre spala, mala som chuť do všetkého. A po 4 mesiacoch som konečne v priebehu pár dní užívania Penoxalu dostala aj menštruáciu. Penoxal bol pre mňa v tú chvíľu niečo ako zázrak. Ihneď som objednala ďalšie balenie. Som rada, že do seba nemusím pchať chémiu, a napriek tomu prípravok účinkuje. Výsledky z gynekológie sú výborné. Prestala som  sa stresovať, a aj keď pracujem stále rovnako, tak už nie som tak bez života ako predtým. Ďakujem za Penoxal!

Denisa Holomková

 

 

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný paní Denisou. Ak by ste sa chceli s pání Denisou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým Vám úprimne prajeme veľa zdravia.

 

Aké má Penoxal využitie pri HPV vírusu?

Prípravok Penoxal podporuje jednoduchšie a rýchlejšie vyliečenie tým, že posilňuje imunitu, čím znižuje riziko vzniku ochorenia, upravuje nerovnováhu vnútorného prostredia a harmonizuje činnosť reprodukčných orgánov. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gynekologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.