Adéla P. – Hodgkinov lymfóm

Volám sa Adéla Přívozníková a 19. septembra 2018 som otehotnela. Bohužiaľ som si nemohla užívať bezproblémové tehotenstvo ako väčšina žien. 25. januára 2019 sa mi objavila na krku hrčka, ktorá rástla. Lekári ma strašili toxoplazmosou, ktorá by bola nebezpečná pre moju ešte nenarodenú dcéru. Musela som absolvovať veľa vyšetrení – od infekčného oddelenia na Bulovce, až po hematológiu v Motole. Na hematológii mi povedali, že mi musí zobrať vzorku z krku, kde sa mi objavovali ďalšie hrčky. Našťastie mi túto vzorku odobrali len v čiastočnej narkóze, takže môjmu malému nenarodenému dievčatku to neublížilo. Po 8 dňoch od tejto operácie mi volala pani doktorka, ktorá ma pozvala na kontrolu. 24. marca mi pani doktorka povedala, že mám Hodkynov lymfóm, ktorý tam nedokážu liečiť a poslala ma do Vynohradskej nemocnice.

8. apríla som tam absolvovala prvé vyšetrenie, kde sme sa s pani doktorkou dohodli, že s liečbou počkáme čo najdlhšie to pôjde, pretože som bola až v šiestom mesiaci a predpokladaný termín pôrodu bol 29. júna 2019. Bohužiaľ hrčky na krku stále rástli a pomaly som strácala kontrolu nad mojou ľavou rukou a začínalo sa mi horšie dýchať. 29. mája som musela ísť na predčasný pôrod, ale dievčatko sa narodilo v poriadku. Týždeň na to som nastúpila na chemoterapiu a prekonala 4 cykly chemoterapie. Časť z nich som bohužiaľ preležala s vysokými teplotami, aj v nemocnici na oddelení jip, kde mi museli dávať krv a krvné doštičky. Po tejto liečbe som začala užívať Penoxal, o ktorom som sa dozvedela na internete a podľa hodnotenia a účinkov sa mi veľmi zapáčil. Teraz užívam už tretie balenie a môžem povedať, že čo sa týka psychickej aj fyzickej kondície, cítim sa veľmi dobre a aj pani doktorka mi povedala, že sa moja imunita zlepšuje rýchlejšie ako zvyčajne. Ďalšie čo ma prekvapilo, že od doby užívania Penoxalu som nebola ani raz chorá a únava je čím ďalej tým menšia. Moje hodnoty krvi sa vrátili do normálnych koľají a tým pádom aj môj život. Tento výrobok môžem len odporučiť.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Adélou. Ak by ste sa chceli s pani Adélou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart