Heulot K., Francie – HPV virus

Dobrý deň, 
Podľa sterov som zistila, že som mala infekciu hpv. Každé 3 roky si dávam robiť stery a po prvý raz sa potvrdila prítomnosť kmeňov vírusu hpv patriacich do skupiny „vysoko rizikové hpv“ (31,33,35,39,45,51,58,59,66,69). Skutočne ma to vyľakalo a znepokojilo. Ale povedala by som, že ma uistilo to, že som nemala najnebezpečnejšie typy 16 a 18 hpv, ktoré sú s najväčšou pravdepodobnosťou príčinou rakoviny krčka maternice vyskytujúcej sa počas obdobia 10 až 20 rokov. Moja infekcia je zároveň sprevádzaná bakteriálnou vaginózou, využila som teda možnosť užívať vaginálne čapíky na vaginózu a doplnok na obnovu vaginálnej flóry.

Preto som  surfovaním po Google hľadala účinný produkt na posilnenie mojej imunity s cieľom čo najrýchlejšie bojovať proti infekcii, ktorá má trápila. Našla som PENOXAL, užívala som ho mesiac, 4 kapsuly denne a budem ho užívať 3 mesiace. Môžem povedať, že v 1. týždni som často chcela močiť, možno sa vďaka tomu celé telo úplne vyčistí. Často som mávala tráviace problémy a odkedy som začala užívať PENOXAL naozaj sa to zlepšilo, aj keď som to nezačala užívať z toho dôvodu.

V tejto chvíli mi držte palce, moja imunita je dobre stimulovaná, túto zimu ma nič nezdolalo, napriek tomu, že moji kolegovia v práci mali niekoľko menších sezónnych ochorení. Môj ďalší ster bude v apríli, dúfam, že PENOXAL mi pomôže, a výsledok testu bude negatívny na HPV, inak nemám žiadne vedľajšie účinky. Čítala som aj veľa pozitívnych hodnotení a verím tomu!

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Napísaný príbeh je pravdivý a napísala ho pani Heulot. Chceli by ste sa tiež podeliť o svoj príbeh? Pomôže ostatným pri rozhodovaní a my vás za to radi odmeníme.

Aké má Penoxal využitie pri gynekologických problémoch?

Prípravok Penoxal podporuje jednoduchšie a rýchlejšie vyliečenie tým, že posilňuje imunitu, čím znižuje riziko vzniku ochorenia, upravuje nerovnováhu vnútorného prostredia a harmonizuje činnosť reprodukčných orgánov. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gynekologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart