Mgr. Kamila B. – endometrióza

Mám 38 rokov a od 2 rokov trpím zníženou imunitou. Skúsila som už všetko možné, je to beh na dlhú trať. V januári tohto roku mi bola pri preventívnej prehliadke na gynekológii zistená cysta, ktorá bola určená na operáciu. Bola som na niekoľkých vyšetreniach s podozrením na endometriózu. V máji som bola na operácii, a tam sa tiež endometrióza potvrdila. Jej ložiská boli rôzne na orgánoch v bruchu. Endometrióza je zápalové ochorenie a má súvis práve so slabou imunitou.

Snažila som sa o chorobe a liečbe dozvedieť čo najviac. Pri hľadaní som narazila na produkt Penoxal, čítala som o ňom samé dobré recenzie. Cena bola dosť vysoká, napriek tomu som sa rozhodla ho vyskúšať. Po mesiaci užívania sa dostavilo zlepšenie. Z tela sa mi občas dostávali kúsky tmavých zrazenín krvi, čo je u endometriózy typické. Bolesti brucha postupne ustupovali. Cítila som sa celkovo lepšie. Aj na celej imunite bolo poznať, že začína fungovať.

Často ma pobolievalo v krku, ale aj to sa po užívaní pomaly vytratilo. Mala som problémy aj s močovým mechúrom, tie sa po dobu užívania vytratili. Cítila som sa lepšie, nebola som už tak unavená a rekonvalescencia po operácii bola rýchlejšia. Využívala som jedno balenie a ešte mesiac po užívaní sú výsledky zrejmé. Počas zimy ho začnem opäť užívať, aby som účinok posilnila. Ďakujem za tento produkt.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Kamilou. Ak by ste sa chceli s pani Kamilou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Aké má Penoxal využitie pri gynekologických problémoch?

Prípravok Penoxal podporuje jednoduchšie a rýchlejšie vyliečenie tým, že posilňuje imunitu, čím znižuje riziko vzniku ochorenia, upravuje nerovnováhu vnútorného prostredia a harmonizuje činnosť reprodukčných orgánov. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gynekologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart