Veronika M. – endometrióza

Už mnoho rokov bojujem s oslabenou imunitou a chorobou zvanou endometrióza. Bohužiaľ mi lekári túto chorobu zistili až vo IV. štádiu. V mojom prípade sa už vyliečiť nedá. Ložiská endometriózy sú prerastené medzi rôznymi orgánmi a nejdú úplne operatívne odstrániť. Táto choroba spôsobuje veľké bolesti a nie je príliš známa, aj keď sa uvádza, že ňou môže trpieť až 1 z 10-tich žien! Lekári mi tvrdia, že iná možnosť ako veľmi nepríjemná hormonálna liečba neexistuje. Podstúpila som pred dvoma rokmi pomerne náročnú operáciu, po tej spomínanú hormonálnu liečbu, ale vzhľadom k opakovaným zápalom a celkovo zlému fyzickému stavu som sa rozhodla hormóny už neužívať. Vyskúšala som toho už naozaj veľa, voľnopredajné doplnky stravy, prírodné liečivá, homeopatiká, bylinkové vložky, ale zatiaľ sa mi nič neosvedčilo.

Na internete som narazila na prípravok Penoxal a pretože už nejakú dobu skúšam skôr prírodné prípravky a doplnky, zdravú stravu atď., rozhodla som sa vyskúšať aj Penoxal. Myslím, že moja imunita na to zareagovala veľmi dobre. Počas jeho užívania som ešte nebola chorá, neobjavil sa zápal, aj keď veľa bacilonosičov sa okolo mňa vyskytovalo. S endometriózou je to beh na dlhú trať, ale po tom, čo sa cítim lepšie po užívaní Penoxalu cca 45 dní, verím, že mi tento prípravok pomôže aj v boji s touto chorobou. Užívam teda prípravok naďalej, cítim sa celkovo oveľa lepšie a ak sa osvedčí a moje pocity mi potvrdia aj v nemocnici a nebudem musieť na ďalšiu operáciu, budem veľmi šťastná! 

Hovorí sa, že každá choroba nás má posilniť a niečo nám dať. Niekedy je to naozaj veľmi tažké a keď človeku nie je do spevu a necíti sa dobre, nejde vždy myslieť pozitívne a je potreba aj tieto stavy prijať a vedieť sa potom zase odraziť a ísť ďalej.  

Prajem všetkým hlavne veľa zdravia, lásky a šťastia, pretože bez podpory blízkych by to nešlo!

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Veronikou. Ak by ste sa chceli s pani Veronikou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Aké má Penoxal využitie pri gynekologických problémoch?

Prípravok Penoxal podporuje jednoduchšie a rýchlejšie vyliečenie tým, že posilňuje imunitu, čím znižuje riziko vzniku ochorenia, upravuje nerovnováhu vnútorného prostredia a harmonizuje činnosť reprodukčných orgánov. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gynekologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart