Daniela T. – endometrióza a bolestivá menštruácia

Snáď odjakživa som mala citlivé brucho. Sem tam niekde zabolelo, dostavili sa črevné ťažkosti. V roku 2015 som pre bolesť v podbrušku podstúpila laparoskopiu, ktorá odhalila endometriózu. Striedali sa stavy pohody so stavmi bolestí. Vďaka týmto problémom som dostala svoje prvé hormóny, ktoré narobili v mojom tele veľkú paseku. Vďaka výmene gynekológa sme tieto problémy úspešne zvládli vyriešiť. Myslela som, že mám od endometriózy pokoj. Problémy sa ale vrátili v ďaleko väčšej miere v roku 2019. Silná, bolestivá menštruácia, na ktorú nezaberali žiadne lieky, črevné problémy, opuchnuté brucho, bolesti a krvácanie mimo cyklu. O bolestiach nôh, kedy som nebola schopná vyjsť ani schody, nehovoriac.

Cítila som sa úplne vyčerpaná, nemala som na nič silu ani energiu. Keď ani po roku problémy neprestávali, išla som na vyšetrenie, kde sa potvrdila endometrióza s prerastaním do čriev. Na jednej strane sa mi uľavilo, pretože sa zistila konečne príčina mojich ťažkostí ale na druhej strane som nechcela do seba pchať hormóny, hlavne vďaka svojej predchádzajúcej skúsenosti. A ani operácia nie je práve riešenie, ktoré by som zvolila. Tak som si otvorila internet a začala skúmať čo by mi mohlo z prírodných produktov pomôcť. Nikdy som o Penoxale nepočula, bola to pre mňa úplná novinka. Ale v ten deň nebola stránka, kde by sa o ňom nezmienili. Aj napriek vyššej cene som sa rozhodla, že ho vyskúšam, pozitívne odozvy ma presvedčili. V súčasnosti mám za sebou užívanie jednoho balenia.

Menštruácia je teraz oveľa slabšia, menej bolestivá, nohy ma prestali bolieť, za čo som veľmi vďačná. Teším sa, že sa upravia aj bolesti brucha, ale viem, že to chce ešte chvíľu čas. Ďakujem za tento produkt. A teším sa, aké zmeny v mojich problémoch ešte prinesie.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Danielou. Ak by ste sa chceli s pani Danielou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Aké má Penoxal využitie pri gynekologických problémoch?

Prípravok Penoxal podporuje jednoduchšie a rýchlejšie vyliečenie tým, že posilňuje imunitu, čím znižuje riziko vzniku ochorenia, upravuje nerovnováhu vnútorného prostredia a harmonizuje činnosť reprodukčných orgánov. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gynekologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart