Eva L. – rakovina pečene

Začiatkom roku 2015 bola u mňa diagnostikovaná rakovina hrubého čreva. Po dvoch operáciách a následnom ožarovaní a liečbe chemoterapiou, bolo všetko v poriadku. Od tej doby som chodila na pravidelné prehliadky. Po dvoch rokoch u mňa bola opäť diagnostikovaná rakovina, tentokrát pečene. Po úspešnej operácii na onkologickom oddelení som opäť podstúpila následnú chemoterapiu. Všetko sa zdalo byť opäť v poriadku. Po ďalších dvoch rokoch bola u mňa zistená rakovina pľúc, napriek tomu, že som nefajčiar. Nasledovala opäť liečba chemoterapiou.

Počas tejto liečby, som objavila na internete váš doplnok stravy Penoxal. Aj keď týmto doplnkom príliš nedôverujem, začala som ho užívať. Po nejakom čase užívania Penoxalu sa mi zlepšil krvný obraz. Vzhľadom na pozitívne výsledky krvného obrazu som si objednala ďalšie balenie. Pri poslednej návšteve pani doktorka zistila, že krvný obraz je ešte lepší ako pri minulej kontrole. To ma jednoznačne presvedčilo, že tento doplnok stravy funguje.

Vzhľadom na cenu tohto prípravku píšem pozitívne hodnotenie až po dlhšom užívaní, aby som si bola úplne istá svojím odporúčaním.

Keďže liečba chemoterapiou mi nerobila úplne dobre a rakovinové nádory sa príliš nezväčšovali, pani doktorka na tri mesiace liečbu prerušila. Odvtedy užívam Penoxal 3x denne. Predtým to bolo iba dvakrát. Po troch mesiacoch pri kontrolných snímkach bolo opäť zistené, že nádory sa výrazne nezmenili. Pani doktorka sa teda rozhodla opäť o posunutie liečby o ďalších šesť mesiacov. Mám teda za to, že aj v tomto prípade sa prejavujú pozitívne účinky tohto doplnku stravy Penoxal.

S týmito skúsenosťami prípravok určite môžem odporučiť.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Evou. Ak by ste sa chceli s pani Evou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart