Eva Š. – rakovina prsníka

Dobrý deň,
V marci 2020 som bola na pravidelnom mamografickom vyšetrení, kde bol objavený malý útvar, ktorý sa na následnou biopsiou ukázal ako zhubný. Potom som bola operovaná v máji a bol mi odstránený tumor 2,6 mm. Bolo mi oznámené, že budem musieť absolvovať 25 dávok ožiarenia. Samo sebou, začala som sa rúcať a všetko vidieť čierno. Potom som začala uvažovať reálne a sadla k internetu. Po nejakej dobe som našla prípravok Penoxal. Hneď som začala študovať všetky dostupné informácie, recenzie, odporúčania a potom začal užívať Penoxal 4 x 50 mg denne. Chcela som čo najskôr posilniť svoju imunitu. Počas užívania lieku a ožarovania som sa cítila veľmi dobre, nebola som vôbec unavená a nemala som žiadne vedľajšie účinky ožarovania. Pani primárka bola so mnou veľmi spokojná, že sa u mňa neobjavili žiadne vedľajšie účinky ožarovania. 

Preto som sa rozhodla, že budem pokračovať v užívaní Penoxalu naďalej, aby som posilnila svoju imunitu. A možno to bolo dobre. V auguste 2020 som mala veľmi ťažkú ​​dopravnú nehodu, pri ktorej som utrpela otvorenú zlomeninu päty. Po konzultácii s lekármi mi bolo dovolené užívať Penoxal aj počas pobytu na traumatológii. V nemocnici som strávila dosť dlhú dobu, podstúpila som niekoľko náročných operácií. Po celú dobu som pravidelne užívala Penoxal a cítila sa aj napriek svojmu ťažkému úrazu v pohode a dobrej kondícii aj lekári sa čudovali, ako som to všetko krásne zvládla a nebola vôbec uťahaná. Ako sa hovorí, tvoja viera ťa uzdravuje, ale ja verím, že všetko prebehlo dobre aj vďaka Penoxalu. V súčasnej dobe už chodím bez ortézy aj bariel a na onkológiu chodím len na pravidelné kontroly. Stále ešte užívam Penoxal a po celú dobu jeho používania som nebola vôbec prechladnutá, chorá, čo považujem v súčasnej covidovej dobe za malý zázrak.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Evou. Ak by ste sa chceli s pani Evou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart