Diana P. – gynekologické problémy

Kto trpí rovnakými problémami, asi dobre vie, ako veľmi je to obmedzujúce a nepríjemné. Vyskúšala som nespočetné množstvo mastí, čapíkov, antibiotík a liekov na predpis. Všetko bez dlhodobého výsledku. Problémy sa opakovali každý mesiac. Skúsila som zmeniť stravu, vyradila som zo svojho jedálnička sladkosti a držala som protikvasinkovú diétu, ale kvôli veľkému úbytku hmotnosti som sa po pár týždňoch vrátila k bežnej strave.

Pátrala som po prírodnej liečbe, keďže lieky na predpis nemali valný účinok. Užívala som rôzne bylinné čaje a tinktúry, všetko bohužiaľ opäť pomohlo len chvíľkovo.

Na internete som narazila na doplnok stravy Penoxal, aj keď kvôli vyššej cene som s nákupom dlho váhala. Nakoniec som objednala a dúfala, že mi pomôže. Užívala som 2 tablety denne. Počas liečby som nemala žiadne ťažkosti, to ma presvedčilo kúpiť si druhé balenie, po doužívaní druhého balenia som zistila, že som sa dočkala vytúženého tehotenstva.

Teraz dojčím a po ukončení dojčenia začnem Penoxal užívať zase. Prípravok som odporučila aj svojej mame, ktorá práve prechádza liečbou rakoviny. Verím, že jej pomôže od nepríjemných vedľajších účinkov chemoterapie. Penoxal môžem vrelo odporučiť ženám, ktoré tiež trápia vleklé gynekologické ťažkosti a doterajšia liečba im nezabrala.

Škoda, že som o Penoxale nevedela už skôr.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Dianou. Ak by ste sa chceli s pani Dianou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Aké má Penoxal využitie pri gynekologických problémoch?

Prípravok Penoxal podporuje jednoduchšie a rýchlejšie vyliečenie tým, že posilňuje imunitu, čím znižuje riziko vzniku ochorenia, upravuje nerovnováhu vnútorného prostredia a harmonizuje činnosť reprodukčných orgánov. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gynekologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart