Dana O. – divertikulóza

Mala som 28 rokov, keď som porodila syna. Zhruba po roku a pol som začala trpieť neznesiteľnými bolesťami na ľavej strane brucha a bedier. Bolesť sa stávala neznesiteľnou a tak som navštívila lekára. Pani doktorka celé týždne nič nenašla. Dala mi lieky od bolesti. Lenže bolesti sa neustále vracali a moja diagnóza znela hypochonder, ktorému sa nechce pracovať. Pracovala som ako predavačka a stála som celé dni na nohách. Dovolenku v práci som mala len, keď už som nemohla vydržať stáť, ale preležala som ju v posteli, aby som nemusela ísť k lekárovi. Odnášala si to celá rodina a hlavne deti.

Po nejakej dobe som bola na pravidelnej kontrole u gynekológa, a keď mi prehmatal brucho, bolo to veľmi bolestivé. Rozprávala som mu, ako to všetko bolo a že už ma to trápi niekoľko rokov. Pán doktor ma poslal na chirurgiu a veci sa dali do pohybu. Po kolonoskopii mi pán primár povedal, že mám divertikulózu celého hrubého čreva a nič sa s tým nedá robiť okrem operácie, ktorá odstráni celé hrubé črevo a to by znamenalo vývod čreva (stómiu). Bola som v šoku. So slovami pána primára „ako dlho to vydržíte, záleží len od vás“ som sa s ním rozlúčila.  

Na internete som pátrala po prírodnej liečbe. Bola som rozhodnutá vyskúšať čokoľvek pre moje zdravie. Vyskúšala som tisíce prípravkov, čínsku medicínu, Ajurvédske produkty, ale vždy to pomohlo len na nejaký čas. No dnes mám 56 rokov. Pri surfovaní internetom som narazila na Penoxal, prečítala som si všetky štúdie a objednala. Užívam pravidelne dve tablety Penoxalu denne. Už po mesiaci užívania som zistila, že mi je oveľa lepšie. Ustalo časté nadúvanie, pálenie záhy a pribudlo viac energie. Po dlhej dobe sa cítim veľmi dobre.  

S pozdravom krásneho dňa Dana

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Danou. Ak by ste sa chceli s pani Danou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

 

Aké má Penoxal využitie pri gastroenterologických problémoch?

Okrem pozitívneho ovplyvnenia obranyschopnosti organizmu napomáha prípravok Penoxal k správnej funkcii tráviaceho traktu, čo sa odrazí aj v dobrom stave imunitného systému. Podporuje optimálny stav črevnej mikroflóry. Pozitívne pôsobí na vyprázdňovanie, čo sa dá využiť aj pri liečbe mnohých ochorení, pri ktorých dochádza k narušeniu sliznice čreva a tým k zvýšenému riziku rozvoja závažnejších ochorení. Pozitívne účinky Penoxalu na zažívanie sa prejavujú pocitom, že je žalúdok a tráviaci systém v poriadku. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gastroenterologických ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart