Dagmar S. – ochorenie štítnej žľazy

V roku 2014 mi lekári odobrali štítnu žľazu, ale aj potom som sa neustále cítila veľmi unavená. Pri ďalšom vyšetrení lekári objavili na mieste štítnej žľazy folikulárna lymfóm. Podstúpila som operáciu a následne ožarovanie. Po celú dobu som užívala Penoxal, bola som s ním veľmi spokojná. Lekári sa v priebehu mojej liečby obávali, aby som netrpela nechutenstvom a neschudla. Vďaka Penoxalu som však mala chuť k jedlu a cítila sa dobre. Ďalšie dva roky budem podstupovať biologickú liečbu a po celú dobu mám v pláne prípravok Penoxal užívať.

Penoxal som začala užívať po problémoch so štítnou žľazou, kedy mi ju odobrali z dôvodu neustálej únavy a zväčšenej štítnej žľazy. Po problémoch so štítnou žľazou mi bol diagnostikovaný folikulárna lymfóm a potom nasledovali chemoterapie, šesť cyklov chemoterapiou každé tri týždne a teraz pokračujem v biologickej liečbe nasledujúce dva roky, každé dva mesiace.

Penoxal som užívala dvakrát denne po celú dobu chemoterapie a pokračujem ďalej v užívaní i teraz, keď prebieha biologická liečba, a v súčasnosti ho užívam raz denne ako prevenciu. V priebehu chemoterapie som bola trochu unavená, ale vôbec som netrpela nechutenstvom a myslím si, že som celý čas jedla bez problémov. Počas chemoterapie som bola chorá iba raz, v mojej blízkosti sa bohužiaľ objavil zápal pľúc. Postihlo ma to v období Vianoc a inak som celý čas bola primerane zdravá, čo je u mňa úspech.

Skúsenosti s Penoxalom mám veľmi dobré a aj preto ho budem ďalej užívať. Keby sa ktokoľvek v mojom okolí objavil s nejakou chorobou, hneď by som mu ho odporučila vrátane mojich známych. Priebeh po chemoterapiách mohol byť bez Penoxalu horší, pretože väčšina pacientov zvracala, trpela nechutenstvom, a ja som to zvládla, si myslím, veľmi dobre. Pán doktor sa divil, že som pri tom vôbec neschudla. Som chudá celý život a lekár mal strach, že mi po chemoterapiách bude zle, budú to musieť skorigovať, zriediť alebo to opakovať po dlhšom časovom úseku, ale zvládla som to bez problémov.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Dagmar. Ak by ste sa chceli s pani Dagmar spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart