Beata K. – HPV vírus

Dobrý deň, 
rada by som sa podelila o svoju vlastnú skúsenosť s Penoxalom. Verím, že pomôže s váhaním ostatných žien. Po pôrode v roku 2019 sa môj zdravotný stav doslova zosypal. Opakované chrípkové stavy, únava a čo ma najviac trápilo, bol pozitívny test na HPV vírus v prvom stupni prednádorového stavu krčka maternice a v neposlednom rade endometrióza. Nasledovalo niekoľko gynekologických prehliadok u niekoľkých lekárov a odpoveď bola vždy rovnaká. Buď operácia, po ktorej sa ložiská môžu vrátiť späť alebo hormonálna liečba, ktorá Vás na pol roka uvedie do klimaktéria. Pretože mám 32 rokov nevidela som pomoc ani v jednej odpovedi. V roku 2021 sa pridali aj strašné až neznesiteľné bolesti panvového dna, na ktoré nezaberali žiadne analgetiká. Každý deň bol pre mňa utrpenie a od lekárov som počúvala stále to isté dookola. Operácia, ktorá stav zmierni a potom sa vráti alebo hormonálna liečba.

Začala som pátrať sama. Cez deň a v noci stále na telefóne som čítala a hľadala, čo by mohlo pomôcť od bolesti. Cez bylinné tinktúry, huby, homeopatiká a silné analgetiká som prišla k článku ženy, ktorá trpela rovnakými, možno aj horšími bolesťami ako ja. Otvorila som ponuku Penoxalu a popravde ma zaskočila vysoká cena. Bola som ale v pozícii kedy, topiaci sa aj stebla chytá, neváhala som teda dlho.

Objednala som si prvé balenie a začala užívať. Presne na 10. deň užívania sa mi po tých mesiacoch uľavilo od bolesti. Čakala som, kedy to prestane účinkovať a začnem zase trpieť. Penoxal si objednávam pravidelne už vyše pol roka a bolesti naozaj nie sú. Žiadne. Keď som si prečítala ďalšie príbehy ľudí od oslabenej imunity až po nádorové ochorenie, kedy zapôsobil až Penoxal, verím, že toto je tá správna cesta. Kiež by sa táto pomoc od bolesti a choroby dostala ku všetkým pacientom.

V súčasnosti som po konizácii krčka maternice, kedy som prekonala 3. prednádorový stav a verím, že v liečbe a zotavení mi opäť pomôže Penoxal vo zvýšenej dávke. V závere by som chcela napísať, že dúfam, že sa tento prírodný zázrak dostane medzi všetkých, ktorým pomôže a začnú ho odporúčať aj lekári.

Ďakujem veľmi pekne.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Beátou. Ak by ste sa chceli s pani Beátou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Aké má Penoxal využitie pri gynekologických problémoch?

Prípravok Penoxal podporuje jednoduchšie a rýchlejšie vyliečenie tým, že posilňuje imunitu, čím znižuje riziko vzniku ochorenia, upravuje nerovnováhu vnútorného prostredia a harmonizuje činnosť reprodukčných orgánov. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gynekologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart