Andrej Č. – nádor prostaty

Diagnóza C 61

Od roku 2016 som pravidelne absolvoval urologické kontroly. Dr. povedal, že je všetko v poriadku. V roku 11/2019 nastal zlom a ten istý doktor mi oznámil, že mám veľmi zlé výsledky /PSA 20,34/  a nedával mi veľkú nádej na vyliečenie, pretože išlo o veľmi zhubný a agresívny nádor prostaty Gleason 10. Bol som v šoku, nevedel som čo mám robiť a tak som vyhľadal najlepšieho odborníka na Slovensku uro-onkológa s bohatými skúsenosťami a praxou profesora Jána Brezu. Bol veľmi milý a ústretový, hneď sa ma ujal nasadil liečbu ožarovanie, hneď po tom injekcie cytostatiká, ktoré beriem dodnes a povedal mi, že urobí všetko preto aby som sa vyliečil. Vedel som, že som v dobrých rukách aj napriek závažnosti mojej diagnózy.

Na internete som čítal veľa o mojom probléme a narazil som na  preparát Penoxal, ktorý  pomáha aj v liečbe rakoviny prostaty. Hneď som si ho objednal, a beriem ho už rok a pol 4 tablety denne.  Je pravda, že som vyskúšal penoxal vynechať po dobu 25 dní, no opäť sa mi vrátila slabosť tela, únava, bolesti žalúdka, kĺbov, veľmi veľa som spal a mal som veľký problém s pohybovým aparátom a chudokrvnosťou. Cítim, že keď ho beriem som silnejší, nie som až taký unavený a čo je najdôležitejšie, je, to že výsledky mám veľmi dobré, účinky liečby a doplnkového Penoxalu sú fantastické. Aj pán profesor Breza spomenul, že je veľmi rád, že výsledky sú veľmi dobré. Teší sa so mnou. Aj takou formou by som sa chcel pánovi profesorovi Jánovi Brezovi poďakovať, za jeho odbornosť, ústretovosť a láskavý prístup ku pacientom.

Chcem sa poďakovať aj Penoxalu, ktorý mi  pomáha žiť plnohodnotný život, zmierňuje moje ťažkosti a problémy v liečbe pri vysoko rizikovom nádore prostaty. Veľmi som sa potešil aj takejto možnosti, nakoľko môj zdravotný stav vyžaduje podporu a posilnenie imunity vzhľadom na moju diagnózu. Ďakujem. 

S pozdravom Andrej                                                                         

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pánom Andrejom. Ak by ste sa chceli s pánom Andrejom spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart